svatební web

Malý, výstižný a užitečný. Přesně tak by se dal popsat svatební web. Jeho účelem je usnadnit práci s informováním hostů o konání a detailech svatby. V době, kdy každý používá počítač a internet je svatební web skvělým řešením, jak sepsat vše důležité na jedné stránce a emailem na ni poslat odkaz. Hosté si tak mohou kdykoliv informace přečíst či oživit, pokud by si něčím nebyli jistí.
Tato svatební vizitka není ale jen pouhým oznámením s místem konání. Obsahuje ten nejdůležitější příběh - váš příběh, příběh lásky.

Svatební web by se měl nést v duchu samotné svatby. Důležitý je cit na detail, který vše podtrhne. Kromě příběhu budoucích manželů obsahuje detaily s místem konání, obřadem, hostinou, programem svatby a samozřejmě nesmí chybět samotné svatební oznámení s fotogalerií.

WEB OD NÁS O VÁS

Všem budoucím manželům nabízíme možnost zakoupení již hotového svatebního webu. Vybrat si můžete z několika šablon, které svým vzhledem doplní nejen tradiční svatby, ale také svatby ve stylu boho, přírodních, glamour, vintage, romantických a samozřejmě také svateb, které se uskuteční v zahraničí ve stínu palem.

Každý svatební web disponuje několika bloky, kde jsou obsaženy ty nejdůležitější informace. Příběh o Vás, fotogalerie a také místo svatby a její harmonogram. Vámi připravené texty zasíláte rovnou k nám jako přílohu. U nás projdou korekturou a texty za Vás osobně dosadíme do vámi vybrané šablony.

Váš svatební web po Vašem souhlasu umístíme na náš web nebo Vám vytvoříme web s vlastní doménou. Samozřejmostí je profesionální překlad webu v případě, že jsou Vaši hosté ze zahraničí (EN,DE).

Naše svatební weby lze v případě potřeby barevně přizpůsobit. Samozřejmostí je, že každý účastník uvidí web v té nejdokonalejší podobě nejen na počítači, ale také tabletu či telefonu.

Do každé šablony je možné přidat také blok s Vaším příběhem - jak jsme se poznali, první rande... Cena za tento blok je individuální, podle jeho délky. Neváhejte nám proto napsat.

něco navíc

Nelíbila se Vám žádná šablona? Nevadí, tvoříme svatební weby přesně na míru! Stačí se s námi spojit a dáme se do toho.

šablony | ceník


Vybrat si můžete z níže vyobrazených šablon. Cena za šablonu obsahuje : naplnění webu obsahem, doplnění fotek, nasazení webu online a roční hosting (bez domény) na subdoméně (např.novakovi.czechweddings.cz).

CENA ZA KAŽDOU ŠABLONU JE 1490 Kč

objednávka

Vyberte si šablonu, vyplňte své údaje a odešlete objednávku. Obratem se Vám ozveme a dořešíme podrobnosti.