Svatební agentura

Nejkrásnější den ve vašem životě. Den, který vyžaduje spoustu příprav a zařizování. Chcete si svůj den užít a nic neřešit?
Pokud plánujete větší svatbu, mnoho z vás narazí na problém, kdy? , co? a jak? ... Pomůžeme Vám zařídit tu nejkrásnější svatbu, bez starostí a postaráme se o hladký průběh celého dne, ale i o zařízení celé svatby.

Pomůžeme vám nejen s celou svatbu od A-Z, ale i třeba jen s dekoracemi, květinami nebo zařídit sweet bar či catering. Zkrátka záleží na vás, jestli Vám vaši vysněnou svatbu pomůžeme zrealizovat celou nebo jen její část. A pokud se v den D něco pokazí, nemusíte si s tím dělat hlavu - vždy počítáme se vším a jsme na to připravení.

Spolupracujeme s našimi osvědčenými dodavateli, takže nemusíte shánět žádné firmy, ani trávit dlouhé hodiny hledáním na internetu a porovnáváním referencí. Vše zařídíme a kontrolujeme my. V den D dohlédneme a vše koordinujeme tak, aby vše kalapalo, jak má.
Máte svoje favority již vybrané? Výborně! Rádi poznáme nové dodavatele!ORIENTAČNÍ CENÍK

I když se to zdá jako ohraná písnička, tak každá svatba je opravdu jedinečná a i cena služeb je pokaždé rozdílná.
Cena dekorací a dodavatelů je ale plně ve vaší režii a rozpočet udáváte Vy.
Jak tedy nejlépe odhadnout cenu vaší svatby? Napište nám, jak si vaši svatbu představujete, s čím vám pomůžeme a společně si utvoříme představu a rozpočet.DEKORACE & STYL

K ruce máme velký inventář a mobiliář všech dekorací, doplňků a drobností, které jsou vám k dispozici a vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru. Ať už se jedná o naprostý základ, jako jsou různé krabičky a boxíky na dary a přání, tak i nepřeberné množství váziček, svícnů, drobných i větších doplňků, světýlek, nábytku, koberců... V našem inventáři máme i stany, židle, nebo i nádobí. Běžné, ale i atypické věcičky.
Veškeré naše dekorace jsou vám k dispozici a nemusíte tak nic shánět, ani kupovat.

Je jedno, jestli se jedná o svatbu přírodní, rustikální, glamour nebo industriální či na zámku - na všechny jsme připraveni!

... vašim snům se meze nekladou ♥

czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz


Recenze

czechwedding.cz
czechwedding.cz