Svatební půjčovna

Půjčujeme slavobrány, stoly a židle, obřadní stolečky, vybavení a dekorace na sweet bar, vázičky, svícny... zkrátka vše, co na svůj den D potřebujete. Uvedené ceny v naší půjčovně jsou za víkend (pá-po) s možností prodloužit půjčovné na jak dlouho chcete. Cena se pak kalkuluje individuálně podle počtu dní vypůjčení inventáře.

Převzít inventář lze kdekoliv v Praze po předchozí domluvě. Po dohodě lze zajistit dopravu kamkoli po ČR (17kč /km). Při zapůjčení se platí rezervační poplatek, který činí polovinu půjčovného. Budete tak mít jistotu, že je vše zarezervováno pouze na váš slavnostní den.

Co si půjčit?

Slavobrány, stolečky, židle, rautové a banketové stoly, křesla a další velký nábytek. Půjčit si můžete také vázy a běhouny na stoly, drobné dekorace jako svícny, koberce, lapače snů, makramé, martini vázy a mnoho dalšího. Pokud máte specifický požadavek, nebojte se nám ozvat, máme široký inventář nábytku a dekorací, které se Vám můžou hodit.

Kolik to stojí?

Naše dekorace se snažíme průběžně doplňovat do naší nabídky na našem online katalogu. Ceny uvedené v katalogu jsou uvedeny za víkend, není-li uvedeno jinak. V případě dlouhodobějšího zapůjčení je cena kalkulována individuálně. Neváhejte nám napsat - sestavíme Vám nezávazně nabídku přesně na vaše požadavky.


Eventy & akce

Pro velké akce & večírky nabízíme široký inventář nábytku (křesla, koberce, stolky, stoly). Pořádáte akci ? Neváhejte se nám ozvat, pomůžeme vám vytvořit koncept a zajistíme nábytek & dekorace.
SVATEBNÍ OBŘAD "bez starostí"

Plánujete obřad na speciálním místě a široko daleko nic není? Nebo se prostě nechcete o nic starat? Tak hoďte starosti za hlavu a nechte to na nás :)

POSTARÁME SE O...
  • slavobránu s voálem v barvě, kterou si vyberete (slavobrána klasik či triangl)
  • obřadní stoleček
  • krabičku na prstýnky
  • květinovou výzdobu na slavobránu a do šuplíku stolečku v barvě svatby
  • okvětní lístky na házení špalírem
  • 20 židliček
  • vychlazený sekt + skleničky
  • vychlazená voda s citrusy a mátou pro hosty
  • v případě nepřízně počasí průhledné deštníky
  • ozvučení obřadu reproduktorem + mikrofon

O nic se již nestaráte, vše přivezeme, připravíme a po obřadu sklidíme a odvezeme. Koordinace obřadu, více či méně židliček nebo něco dalšího navíc je samozřejmě na Vás a vše vám rádi připravíme podle toho, co potřebujete a co ne.
Doprava není v ceně zahrnutá a rádi Vám ji spočítáme podle toho, kde se obřad koná.

V základu tento "NO STRESS" balíček vyjde na 10 900,- ☺SVATEBNÍ VÝZDOBA "bez starostí"

Chcete vyzdobit místo svatby, ale nemáte žádné dekorace nebo představu? Nechcete si kvůli výzdobě kupovat svatební dekorace a řešit zbytečnosti? Nic neřešte a nechte to na nás. Probereme společně styl svatby, barvičky, rozpočet a vše za vás připravíme, přivezeme, nazdobíme a po svatbě zase sklidíme a odvezeme.

Balíčky zahrnují zapůjčení dekorací k výzdobě celého svatebního místa (svatební tabule, obřad, sweet bar, dary & přání a další po domluvě).
Každý balíček tvoříme po předchozí konzultaci a cena je proto velmi orientační. Záleží jen na Vás, Vaší představě a rozpočtu. Velmi rádi vše zkonzultujeme a poradíme. V balíčcích je zahrnuto nazdobení prostor a jejich následné sklizení.
Doprava není v ceně zahrnutá a rádi Vám ji spočítáme podle toho, kde se svatba koná.
V balíčcích není zahrnutá květinová výzdoba, avšak velmi rádi Vám ji vytvoříme.

Balíček pro svatby do 50 lidí - od 29.000 Kč
Balíček pro svatby do 80 lidí - od 38.000 Kč
Balíček pro svatby do 100 lidí - od 55.000 Kč
Balíček pro svatby do 130 lidí - od 69.000 Kč