Svatební půjčovna

Půjčujeme slavobrány, stoly a židle, obřadní stolečky, vybavení a dekorace na sweet bar, vázičky, svícny... zkrátka vše, co na svůj den D potřebujete. Vybavení si můžete zapůjčit na víkend či na den.

Převzít vybavení lze kdekoliv v Praze, popřípadně po dohodě lze zajistit dopravu kamkoli po ČR (17kč /km). Při zapůjčení se platí rezervační poplatek, který činí polovinu půjčovného. Budete tak mít jistotu, že je vše zarezervováno pouze na váš slavnostní den.

Co si půjčit?

Slavobrány, které máme pro vás připraveny jsou klasická, triangl, svatební dveře. Půjčit si můžete také běhouny na stoly, drobné dekorace jako svícny, koberce, lapače snů, makramé atd.. Pokud máte specifický požadavek, nebojte se nám ozvat, máme široký inventář nábytku a dekorací, které se Vám můžou hodit.Kolik to stojí?

Všechny naše dekorace průběžně doplňujeme do naší nabídky na našem online katalogu. Ceny uvedené v katalogu jsou uvedeny za víkend, není-li uvedeno jinak. V případě dlouhodobějšího zapůjčení je cena kalkulována individuálně. Neváhejte nám napsat - sestavíme Vám nezávazně nabídku přesně na vaše požadavky.


Eventy & akce

Pro velké akce & večírky nabízíme široký inventář nábytku (křesla, koberce, stolky, stoly). Pořádáte akci ? Neváhejte se nám ozvat, pomůžeme vám vytvořit koncept a zajistíme nábytek & dekorace.