lapač snů

neboli KOLO ŽIVOTA

Pavučina snů neboli Dreamcatcher. Krásná dekorace, která má možná hlubší význam, než jste čekali. Jaký je ale jeho smysl a historie?

Pavučina snů pochází z kmene Ojibwa - původních domorodých Američanů. Legend jak vznikla je mnoho, avšak všechny spojuje jedna věc - pavučina snů funguje jako ochranný talisman před zlými sny.

Lapače snů někdy nazývané "posvátné obruče", se tradičně používají jako talismany k ochraně spících lidí, obvykle dětí, od špatných snů a nočních můr. Domorodí Američané věří, že noční vzduch je plný snů, a to jak dobrých, tak špatných. Pověšen nad postelí lapač zajiťuje, že špatné sny nenaruší náš spánek a ty dobré projdou skrze posvátný kruh. Špatné sny jsou však chyceny do ochranné sítě a zničeny ranními paprsky.

czechwedding.cz

PŘÍRODNÍ VÝZNAM

Všechny části lapače, aby plnil svoji funkcí musí být vyrobeny z přírodních materiálů. Tvar lapače je kruh, který reprezentuje životní cyklus a samozřejmě také střídání slunce a měsíce po obloze. Špatné sny skončízapletenév pavučině uprostřed a ty dobré, sklouznou k člověku po peří, jako lehké pohlazení. Občas si všimneme korálků, které zdobí vnitřní výpleť kruhu. Tyto korálky symbolizují pavouka, který podle legendy tuto síť původně zapletl. Některé kmeny dávají korálkům význam v podobě dobrých snů, které lapačem neprochází, ale jsou zachyceny na věčnost ve formě dobrého kouzla.Boho svatba | bohemian wedding

Lapač snů báječně doplní Vaši svatbu jako krásná dekorace, která zaujme na první pohled. Využití najde mnoho - od aranžmá na focení nevěsty a ženicha, jako dekorace u slavnostního stolu či občerstvení nebo jako krásný dárek hostům. Lapače snů mohou posloužit také jako dekorace svatební brány, nebo ji rovnou utvořit. Zavěšené v korunách stromů dodají místu speciální a neopakovatelné kouzlo...


VAŠE SVATBA - NAŠE LAPAČE

Pokud cítíte, že lapač snů, by neměl na Vaší svatbě chybět, není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Naše lapače snů jsou vyrobeny ručně, z přírodních materiálů a způsobem, jakým se vyráběly od jejich počátku. Velké lapače snů na svatební brány či svatební focení a dekorace půjčujeme. Ty menší - jmenovky na stoly a dárky pro hosty můžete zakoupit, je ale nutné je předem objednat.Vybrat si můžete z různých druhů a průměrů - od 20 cm až po 1.3m. Pro konkrétní nabídku je vždy lepší nás kontaktovat osobně. Ceny jsou individuální a vždy se odvíjejí od množství zapůjčených lapačů a dnů vypůjčky. Pro zapůjčení brány je nutné vytvořit rezervaci minimálně 4 měsíce dopředu. Pokud si nejste jistí jaké lapače zvolit, neváhejte nám napsat, se vším rádi poradíme a pomůžeme.

Na všechny zapůjčené lapače je nutné složit kauci, která je vratná. V případě, že objednáváte lapače pro hosty či jako jmenovky je nutné složit rezervační zálohu 40% z koncové částky, kdy konečná částka bude o tuto zálohu ponížena.

czechwedding.cz