Pronájem svatebního vybavení

Půjčujeme slavobrány, stoly a židle, obřadní stolečky, vybavení a dekorace na sweet bar, vázičky, svícny... zkrátka vše, co na svůj den D potřebujete. Vybavení si můžete zapůjčit na víkend či na den.

Převzít vybavení lze kdekoliv v Praze, popřípadně po dohodě lze zajistit dopravu kamkoli po ČR (15kč /km). Při zapůjčení se platí rezervační poplatek, který činí polovinu půjčovného. Budete tak mít jistotu, že slavobrána a doplňky k ní jsou připraveny pouze na váš slavnostní den.

Co si půjčit?

Slavobrány, které máme pro vás připraveny jsou heptagon, triangl, kruh. Půjčit si můžete také běhouny na stoly, drobné dekorace jako svícny, koberce, lapače snů, mackramé atd.. Pokud máte specifický požadavek, nebojte se nám ozvat, máme široký fundus nábytku a dekorací, které by se Vám mohly líbit.

Něco navíc

Spolupracujeme s úžasnou floristkou, která je zárukou nádherné květinové výzdoby a samozřejmě i svatební kytice či ozdoby na slavobránu. Půjčit si můžete také naše macramé či lapače snů, které vaši slavobránu ozvláštní a dodají jí nadech B O H O .

VŠECHNY SLAVOBRÁNY MÁME V PŘÍRODNÍM DŘEVĚ (TMAVÉ MOŘENÍ) A V BÍLÉ. Na fotkách můžete vidět naše slavobrány v akci. A samozřejmě veškeré naše vybavení je SLADĚNÉ barevně - dbáme na každý detail.Kolik to stojí?

Půjčovné za slavobrány je jednotné a to 1900,- /víkend. V ceně je samozřejmě i šifonový voál k dekoraci.

Obřadní stolek 800 kč /víkend (bílý i tmavý)

Židličky 80,- kus / víkend

Dekorace - individuálně dle poptávky (organzy, běhouny, vázičky, klícky..)

Dávkovače na pití / limonádu 190 Kč /kus (objem 7,8l)

Světelná stěna 6x3m / 300 kč

Světelná stěna 3x3m / 150 kč

Světelné řetězy (drátky) 10 m , studená i teplá bílá (na baterky) / 80 kč kus

Jutové běhouny / 40 kč kus (délka 275 cm)

czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz