Pronájem a prodej svatebního vybavení

Váš svatební den je den, kdy můžete sdílet příběh o vaší lásce a životě s těmi, kteří jsou pro vás nejdůležitější. Chceme spolupracovat s páry, kteří chtějí vyjádřit svůj jedinečný vztah skrze svůj osobitý design.

Půjčujeme a vyrábíme slavobrány, které rozhodně neuniknout pozornosti. Vybavení si můžete zapůjčit na víkend či na den nebo pokud si chcete uchovat památku na Váš den a máte například zahradu, lze slavobránu zakoupit.

Převzít vybavení lze kdekoliv v Praze, popřípadně po dohodě lze zajistit dopravu kamkoli po ČR (15kč /km). Při zapůjčení se platí rezervační poplatek, který činí polovinu půjčovného. Budete tak mít jistotu, že slavobrána a doplňky k ní jsou připraveny pouze na váš slavnostní den.

Co si půjčit?

Slavobrány, které máme pro vás připraveny jsou heptagon, triangl, kruh. Půjčujeme také obřadní stoleček a židle. Půjčit si můžete také běhouny na stoly, drobné dekorace jako svícny, koberce atd..

Něco navíc

Spolupracujeme s úžasnou floristkou, která je zárukou nádherné květinové výzdoby a samozřejmě i svatební kytice či ozdoby na slavobránu. Půjčit si můžete také naše macramé či lapače snů, které vaši slavobránu ozvláštní a dodají jí nadech B O H O .

VŠECHNY SLAVOBRÁNY MÁME V PŘÍRODNÍM DŘEVĚ (TMAVÉ MOŘENÍ) A V BÍLÉ. Na fotkách můžete vidět naše slavobrány v akci.Kolik to stojí?

Půjčovné za slavobrány je jednotné a to 1900,- /víkend.

Obřadní stolek 500 kč /víkend

Židličky 80,- kus / víkend

Dekorace - individuálně dle poptávky (organzy, běhouny, vázičky, klícky..)

Dávkovače na pití / limonádu 190 Kč /kus (objem 7,8l)

Světelná stěna 6x3m / 300 kč

Světelná stěna 3x3m / 150 kč

Světelné řetězy (drátky) 10 m , studená i teplá bílá (na baterky) / 80 kč kus

Jutové běhouny / 40 kč kus (délka 275 cm)

czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz

Aktuální nabídku najdete na našem Facebooku.