svatební koordinace

Nejkrásnější den ve vašem životě. Den, který vyžaduje spoustu příprav a zařizování. Chcete si svůj den užít a nic neřešit?
Pokud plánujete větší svatbu, mnoho z vás narazí na problém, kdy? , co? a jak? ... Náš tým vám pomůže zařídit tu nejkrásnější svatbu, bez starostí a postará se o hladký průběh celého dne, ale i o zařízení celé svatby.

Pomůžeme vám nejen s celou svatbu od A-Z, ale i třeba jen s dekoracemi, květinami nebo zařídit sweet bar či catering. Zkrátka záleží na vás, jestli Vám vaši vysněnou svatbu pomůžeme zrealizovat celou nebo jen její část. A pokud se v den D něco pokazí, nemusíte si s tím dělat hlavu - vždy počítáme se vším a jsme na to připravení :)

Spolupracujeme s našimi osvědčenými dodavateli, takže nemusíte shánět žádné firmy, ani trávit dlouhé hodiny hledáním na internetu a porovnáváním referencí. Vše zařídíme a kontrolujeme my. V den D dohlédneme a vše koordinujeme tak, aby vše kalapalo, jak má.

Plánování

Dekorace

Nemusíte si kupovat hromady dekorací a po svatbě řešit, komu je prodáte. Na vaši svatbu vám rádi půjčíme dekorace naše - a že jich máme... Vaše představa nám udá jasný směr a společně vše doladíme do posledního detailu, aby byla svatba dokonalá a nezapomenutelná.

Květiny

Hledáte floristku a nejste si jisti, že ta, kterou jste vybrali je ta správná? Naše floristka je kouzelnice s květinami a postará se, aby vše bylo podle vašich představ a vyladěné do posledního lístečku.

Sladký bar & dort

Pokukujete, kdo vám upeče dortík a sladké na sweet bar pro hosty? Už nehledejte! V našem týmu máme tým báječných cukrářek, které nenechají vaše chuťové buňky na pochybách. Rozhodně nebudete litovat. Navíc vám připravíme krásný designový sweet bar podle vašich představ.. Je libo štafle, starou skříň nebo barokní stoleček?

Svatební nezbytnosti

Jak si představujete svoji slavobránu? Klasicky? Břízovou nebo něco modernějšího? Slavobránu, obřadní stoleček, ale i koberec - vše zařídíme, nebo vytvoříme podle vašich představ. Potřebujete půjčit party stan nebo zařídit nábytek? Půjčujeme stoly, židle a mnoho designových kousků nábytku, které můžete využít třeba v gentlemans či chill out koutku.

Jídlo & pití & obsluha

Chcete si zařídit jídlo a pití sami? Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli, kteří se o vše postarají, nemusíte hledat více firem, vše zařídíme pod jednou střechou. Řešíte alkohol na svatbě? Poraďte se s námi. Pomůžeme vám vše spočítat a zařídit, aby jste s tím neměli žádné starosti! Navíc umíme zařídit designový cateringový stůl - už žádné stříbrné podnosy! I catering může být stylový!

Svatební tiskoviny

Potřebujete vytvořit svatební oznámení, harmonogram svatebního dne či jmenovky nebo další věcičky? Naše šikovná grafička vám pomůže vytvořit návrh na míru a zařídíme i tisk.

Ostatní

Fotograf? Hudba? Místo? Vše společně vybereme a zařídíme.

Svatba jako řemen

Chtěli by jste s námi vytvořit nezapomenutelnou svatbu a s ničím se nestresovat? Napište nám, vše společně probereme a samozřejmě naceníme. Každá svatba je individuální - nemáme fixní ceníky, snažíme se vymyslet vše tak, aby jste byli spokojeni a vaše sny a představy splněny.

A s čím se můžeme pochlubit? V srpnu 2018 jsme měli tu čest koordinovat dnes už vdané paní Nikol Moravcové svatbu. Tato česká moderátorka, herečka, blogerka a influencerka měla nádhernou svatbu na střeše pražské Lucerny.czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz
czechwedding.cz